Teamwork is key

Maak kennis met de ondernemers achter de Interface Groep bedrijven. Zij (en hun teams) ervaren dagelijks de kracht van ondernemen binnen een unieke groep.

Michel Bender MD Interface Groep
Interface Groep B.V.

+31 655 33 81 74

m.bender@interfacegroep.nl

Robbert Bolsenbroek MD Interface Groep
Interface Groep B.V.

+31 651 35 12 00

rm.bolsenbroek@interfacegroep.nl

Silvana Hübner MD Puur Salaris
Puur Salaris B.V.

+31 653 96 87 78

silvana@puursalaris.nl

Paul de Beer MD Interface Strategy Lab
Interface Strategy Lab B.V.

+31 645 63 22 36

pauldebeer@interfacestrategylab.nl

Eric van Scherpenzeel MD Holland Datacenters
Holland Datacenters B.V.

+31 645 76 43 13

eric.van.scherpenzeel@hollanddatacenters.nl

Robert Vlekke MD Online Talent Manager
Online Talent Manager B.V

+31 653 67 43 66

r.vlekke@onlinetalentmanager.com

Bert Goos Head of Psychology OTM
Online Talent Manager B.V.

+31 641 36 61 60

b.goos@onlinetalentmanager.com

Andre van den Eventuin MD Matchcare
Matchcare B.V.

+31 653 29 49 39

Andre.vandenEventuin@matchcare.nl

Misja Bakx Business Development Matchcare
Matchcare B.V.

+31 651 85 97 56

misja.bakx@matchcare.nl

Rob Hilferink MD DocBase
Docbase
(Acanthis Document Management B.V)

+31 628 20 67 13

r.hilferink@acanthis.com

Alexander Molhuijsen MD DocBase
Docbase
(Acanthis Document Management B.V)

+31 653 73 69 17

a.molhuysen@acanthis.com

Rob Vlassak MD Interface ICT Force
Interface ICT Force B.V.

+31 613 87 31 22

r.vlassak@interface-ict.nl

Harry Hübner Business Development Interface ICT Force
Interface ICT Force B.V.

+31 610 98 64 67

h.hubner@interface-ict.nl